NOVI PAZAR SLAVIO: IMT jednim lošim potezom zakomplikovao borbu za opstanak u Superligi

Novosti online

07. 05. 2024. u 16:44

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su IMT u Beogradu rezultatom 1:0 u meču 4. kola plej-auta Superlige Srbije.

НОВИ ПАЗАР СЛАВИО: ИМТ једним лошим потезом закомпликовао борбу за опстанак у Суперлиги

Gol odluke pao je već u devetom minutu, Nikola Karaklajić je bio strelac, a Rafael Floro asistent.

IMT je mogao do izjednačenja u finišu, ali je u 84. minutu Miloš Luković loše izveo penal.

Novi Pazar je prvi na tabeli plej-auta sa 45 bodova. IMT tri kola pre kraja ima 37 bodova i 12. je na tabeli, sa tri boda više od Voždovca koji je 13. sa 34 boda, ali ima i utakmicu manje.

U plej-aut za opstanak će 13. i 14. klub, dok će 15. i 16. direktno ispasti u Prvu ligu Srbije.

Poslednjeplasirani Radnik je već ispao iz lige.

BONUS VIDEO: GOL ZA GOLOM NA DERBIJU: Olajinka primio loptu na grudi, pa poslao projektil u mrežu Partizana